Proč my?

AZTOWER představuje moderní, ekologickou a ekonomicky úspornou budovu s rekordní výškou 111 m, která je naprosto nepřehlédnutelnou dominantou jižního předměstí Brna a patří k nejvyšší budově v Česku.

 

Budova získala řadu prestižních ocenění, které potvrzují její kvality.

Bílooranžový elegán se dvěma podzemními a třiceti nadzemními podlažími nabízí přes 17.000 metrů čtverečních obchodních, kancelářských a rezidenčních ploch. Podzemní podlaží zajišťují velkokapacitní parkování 272 aut pro veřejnost a uživatele budovy s cenovým zvýhodněním parkovného. V obchodní galerii, která prochází přes první tři podlaží budovy, se nachází centrální recepce s nepřetržitým provozem a obchody. Kanceláře od 5. do 22. podlaží jsou řešeny jako otevřené prostory s možností variabilního řešení vnitřní dispozice. V nejvyšších podlažích budovy vzniklo 17 apartmánů, přičemž ve 28. a 29. podlaží se nachází luxusní mezonet s bazénem. Budova poskytuje dostatečné množství skladů, archivů a kolárnu.

AZTOWER je zcela ojedinělou příležitostí na trhu komerčních nemovitostí k pronájmu kvalitních prostor. 

Prestižní obchodní adresa s výbornou dopravní dostupností, reprezentativní a flexibilní prostory na míru, kvalitní zázemí, technologie šetrné k životnímu prostředí pro nízkonákladový provoz budovy a vstřícné ceny jsou konkurečními výhodami této nejvyšší budovy v Česku.

 

Poslední volné jednotky

Obchodní galerie, nacházející se v prvních třech podlažích objektu, poskytuje všem uživatelům a návštěvníkům AZTOWERu služby odpovídající charakteru této jedinečné budovy. K dispozici jsou prostory restaurace, moderně vybavené fitness a wellness centrum, architektonické studio, oční optika, pojišťovna,

Přejít na nabídku

Kanceláře od 5. do 22. podlaží budovy jsou řešeny jako otevřené prostory s možností variabilního řešení vnitřní dispozice vždy s realizací na míru svému uživateli. Standardní podlaží je děleno na dvě autonomní poloviny s vlastním zázemím a vstupem, které lze vzájemně spojovat či velikostně přerozdělit, takže budova dokáže uspokojit i zájemce o menší celky či jednotlivé kanceláře.

Ideové rozložení kancelářského patra v budově AZ TOWER:

A – Komplexní řešení pro firmu: Dispozice umožňující komfortní péči o klienty v reprezentativní části se samostatným vstupem určeným pro vedení firmy (tzv. Head Office) a poskytující dostatek prostoru pro zázemí i podpůrné služby (tzv. Back Office). Výhodnou je vzájemné funkční spojení, které vytváří jedinečné pracovní prostředí. Toto řešení umožňuje i případný částečný podpronájem a tedy i flexibilní reakci na vývoj velikosti firmy.

B – Dvě samostatné jednotky: Varianta poskytující plnohodnotné reprezentativní firemní prostory s vysokou variabilitou řešení vlastní dispozice, popřípadě koncept vytvářející samostatné pronajímatelné kanceláře s množností sdružení více kanceláří pro jednoho uživatele.

C – Open Space: Pro společnosti, které vyžadují otevřené prostory, je možno řešit podlaží jako Open Space – velká společnost může využít jedno podlaží pro Head Office a další pro Back Office.

Přejít na nabídku

Označení apartmán nabývá v budově AZ TOWER nového rozměru. Je zde celkem 17 bytových apartmánů o velikosti od 2+1 do 5+1. Vrcholem nabídky je apartmánový komplex v 28. – 29. patře, zahrnující prostornou terasu, panoramatická okna a bazén o délce 8 m. Ve všech bytech jsou použity moderní a kvalitní materiály. Vnitřní vybavení je pečlivě vybráno s ohledem na výjimečnost apartmánů, v té nejvyšší kvalitě. Umístění apartmánů se řadí mezi nejprestižnější a nejvýše umístěné v Česku.

Přejít na nabídku

Developer

Za celým projektem stojí investorská společnost AZ TOWER a.s. která celou výstavbu připravila a zajišťovala inženýrskou činnost.

 

111 m nejvyšší budova ČR

17 000 m2 obchodních, kancelářských a rezidenčních ploch

Prestižní obchodní adresa